conti_at35018gen3
CONTI AT35018GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 501 x 8 mm rood
 36,99 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321563
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT35018GEN3
Steek
3 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
501 mm