conti_at350112gen3
CONTI AT350112GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 501 x 12 mm rood
 48,33 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817281713
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350112GEN3
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
501 mm