conti_at350110gen3
CONTI AT350110GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 501 x 10 mm rood
 43,26 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Aantal tanden: 167
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817281751
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350110GEN3
Lengte
501
Steek
3 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
501 mm