conti_at345032gen3
CONTI AT345032GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 450 x 32 mm rood
 106,15 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 450
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 450 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321495
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT345032GEN3
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
450 mm