conti_at345012gen3
CONTI AT345012GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 450 x 12 mm rood
 44,81 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 450
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 450 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321488
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT345012GEN3
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
450 mm