conti_at345010gen3
CONTI AT345010GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 450 x 10 mm rood
 40,04 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 450
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 450 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102339
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT345010GEN3
Steek
3 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
450 mm