conti_at335110gen3
CONTI AT335110GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 351 x 10 mm rood
 36,15 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 351
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 351 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100465
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT335110GEN3
Steek
3 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
351 mm