conti_at33008gen3
CONTI AT33008GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 300 x 8 mm rood
 28,12 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 300
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101370
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT33008GEN3
Steek
3 mm
Breedte
8 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
300 mm