conti_at330025gen3
CONTI AT330025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 300 x 25 mm rood
 68,00 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 300
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103411
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT330025GEN3
Steek
3 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
300 mm