conti_at354950
CONTI AT3 549 50 Conti Synchroflex tandriem - AT354950
 133,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 549
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 549 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817111706
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT354950
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
549 mm