conti_at354920
CONTI AT3 549 20 Conti Synchroflex tandriem - AT354920
 58,33 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Lengte: 549
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 549 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817113977
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT354920
Steek
3 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
549 mm