conti_at326750
CONTI AT3 267 50 Conti Synchroflex tandriem - AT326750
 92,41 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 267
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 267 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817111485
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT326750
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
267 mm