conti_at326716
CONTI AT3 267 16 Conti Synchroflex tandriem - AT326716
 32,27 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 267
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 267 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817113991
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT326716
Steek
3 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
267 mm