conti_at320110
CONTI AT3 201 10 Conti Synchroflex tandriem - AT320110
 23,89 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Aantal tanden: 67
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817111607
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT320110
Lengte
201
Steek
3 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
201 mm