conti_at315020
CONTI AT3 150 20 Conti Synchroflex tandriem - AT315020
 39,39 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 7.
  • Lengte: 150
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817112536
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT315020
Steek
3 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
150 mm