conti_at20190032
CONTI AT20 1900 32 Conti Synchroflex tandriem - AT20190032
 376,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1900
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1900 mm
  • Aantal tanden: 190
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817215282
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT20190032
Lengte
1900
Steek
20 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1900 mm