conti_at201900100
CONTI AT20 1900 100 Conti Synchroflex tandriem - AT201900100
 1.029,99 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Lengte: 1900
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1900 mm
  • Aantal tanden: 95
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817215084
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT201900100
Lengte
1900
Steek
20 mm
Breedte
100 mm
Nominale lengte
1900 mm