conti_at20100hp_w
conti_at20100hp_w_2
conti_at20100hp_w
conti_at20100hp_w_2
CONTI AT20 100 HP-W Conti Synchrodrive tandriem - AT20100HP-W
 299,38 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
meter
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Te lassen met thermoplast
  • Slijtvast
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Benzine- en benzeenbestendig
  • Olie- en vetbestendig
  • UV- en ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 30000
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHRODRIVE
  • Nominale lengte: 30000 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817249447
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT20100HP-W
Lengte
30000
Steek
20 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHRODRIVE
Nominale lengte
30000 mm