conti_at1080060gen3
CONTI AT1080060GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 800 x 60 mm rood
 183,47 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Lengte: 800
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320603
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1080060GEN3
Steek
10 mm
Breedte
60 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
800 mm