conti_at1080032gen3
CONTI AT1080032GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 800 x 32 mm rood
 146,77 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 800
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817119191
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1080032GEN3
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
800 mm