conti_at1057020gen3
CONTI AT1057020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 570 x 20 mm rood
 68,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 570
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 570 mm
  • Aantal tanden: 57
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320436
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1057020GEN3
Lengte
570
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
570 mm