conti_at10570100gen3
CONTI AT10570100GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 570 x 100 mm rood
 301,53 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 570
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 570 mm
  • Aantal tanden: 57
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121408
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10570100GEN3
Lengte
570
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
570 mm