conti_at10194020gen3
CONTI AT10194020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1940 x 20 mm rood
 223,47 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1940
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1940 mm
  • Aantal tanden: 194
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320283
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10194020GEN3
Lengte
1940
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1940 mm