conti_at101940100gen3
CONTI AT101940100GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1940 x 100 mm rood
 977,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1940
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1940 mm
  • Aantal tanden: 194
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120296
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT101940100GEN3
Lengte
1940
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1940 mm