conti_at1098075
CONTI AT10 980 75 Conti Synchroflex tandriem - AT1098075
 353,10 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 980
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 980 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817123594
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1098075
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
980 mm