conti_at1046016
CONTI AT10 460 16 F 9/15 Conti Synchroflex tandriem - AT1046016
 43,14 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 5 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 460
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Aantal tanden: 46
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817288132
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1046016
Lengte
460
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
460 mm