conti_at10150020
CONTI AT10 1500 20 Conti Synchroflex tandriem - AT10150020
 137,04 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122382
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10150020
Lengte
1500
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1500 mm