conti_at101500100
CONTI AT10 1500 100 Conti Synchroflex tandriem - AT101500100
 599,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121705
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT101500100
Lengte
1500
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Nominale lengte
1500 mm