conti_at101480100
CONTI AT10 1480 100 Conti Synchroflex tandriem - AT101480100
 591,46 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Lengte: 1480
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1480 mm
  • Aantal tanden: 148
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121699
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT101480100
Lengte
1480
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Nominale lengte
1480 mm