conti_at10132075
CONTI AT10 1320 75 Conti Synchroflex tandriem - AT10132075
 451,31 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1320
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1320 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817123396
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10132075
Lengte
1320
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Nominale lengte
1320 mm