conti_at10130032
CONTI AT10 1300 32 Conti Synchroflex tandriem - AT10130032
 189,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1300
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122917
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10130032
Lengte
1300
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1300 mm