carat_hts1226040
CARAT HTS1226040 Brilliant baksteen dozenboor 122 x 60mm M16 Dustec
Productomschrijving:
  • Diamantboor DUSTEC voor gebruik zonder waterkoeling in baksteen en andere abrasieve materialen.
  • Segmenthoogte 9,5 mm.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Schroefdraad M16 voor gebruik op montagespil en Dustec-boorhouder.
  • Laser gelast, dus 100 % garantie tegen lasbreuk.
  • Hechting: laser gelast
  • Segment: Turbo Twisted
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 122 mm
  • Lengte: 60 mm
  • Maat aansluiting (machine): M16
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452102244
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HTS1226040
Diameter
122 mm
Lengte
60 mm
Maat aansluiting (machine)
M16
Diameter
122 mm
Boordiepte
60 mm
Segmenthoogte
9.5 mm