carat_htm0921504
CARAT HTM0921504 Brilliant baksteenboor 92 x 150 M16 Dustec
Productomschrijving:
  • Diamantboor DUSTEC voor gebruik met stofafzuiging in baksteen en andere abrasieve materialen.
  • Segmenthoogte 9,5 mm.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Schroefdraad M16 voor gebruik op montagespil en Dustec-boorhouder.
  • Laser gelast, dus 100 % garantie tegen lasbreuk.
  • Diameter: 92 mm
  • Type aansluiting (machine): Binnendraad
  • Maat aansluiting (machine): M16
  • Lengte: 150 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452102091
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HTM0921504
Diameter
92 mm
Lengte
150 mm
Segmenthoogte
9.5 mm
Boordiepte
150 mm
Diameter
92 mm