carat_hdnl112422
CARAT HDNL112422 Brilliant baksteenboor 112 x 420 5/4"
Productomschrijving:
  • Diamantboor NASTROC voor gebruik met stofafzuiging in baksteen en andere abrasieve materialen.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Ideaal om door snelbouw en gevelsteen te boren (max. 40 cm).
  • Hechting: laser gelast
  • Segment: Turbo Twisted
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 112 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452025574
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HDNL112422
Diameter
112 mm
Lengte
420 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
112 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
9.5 mm