carat_ep09142020
CARAT EP09142020 Premium betonboor 91mm 420mm 5/4 nat
Productomschrijving
  • Diamantboor Laser Premium voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen tandbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 91 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Type aansluiting (machine): Binnendraad
  • Maat aansluiting (machine): 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452025352
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EP09142020
Diameter
91 mm
Lengte
420 mm
Type aansluiting (machine)
Binnendraad
Maat aansluiting (machine)
1/2"
Diameter
91 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11,5 mm