carat_eb35042020
CARAT EB35042020 Brilliant betonboor 350 x 420 mm 5/4" nat
Productomschrijving:
  • Diamantboor Laser Brilliant voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Zilvergesoldeerd.
  • Hechting: zilvergesoldeerd
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 350 mm
  • Lengte: 420 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452027172
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB35042020
Diameter
350 mm
Lengte
420 mm
Diameter
350 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
7 mm