carat_eb12642010
CARAT EB12642010 Brilliant betonboor 126 x 420mm 1/2" nat uit de hand
Productomschrijving:
  • Diamantboor Laser Brilliant voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 126 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452023020
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB12642010
Diameter
126 mm
Lengte
420 mm
Maat aansluiting (machine)
1/2"
Diameter
126 mm
Boordiepte
420 mm
Uitvoering
dunwandig
Segmenthoogte
11.5 mm