carat_eb11142010
CARAT EB11142010 Brilliant betonboor 111 x 420mm 1/2" nat uit de hand
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 111
  • Lengte: 420
  • Maat aansluiting (machine): 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022986
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB11142010
Diameter
111
Lengte
420
Maat aansluiting (machine)
1/2"
Diameter
111 mm
Boordiepte
420 mm
Uitvoering
dunwandig
Segmenthoogte
11.5 mm