carat_css4002000
CARAT CSS4002000 CSS Standard 400 x 20mm diamantschijf voor beton
Productomschrijving:
  • Professionele diamantzaag voor gebruik zonder waterkoeling.
  • Uitgevoerd met zeer snel snijdende turbo segmenten.
  • Hechting: laser gelast
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 400 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 20 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: STANDAARD
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452012291
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CSS4002000
Diameter (schijf)
400 mm
Maat aansluiting (schijf)
20 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
STANDAARD
Diameter
400 mm
Asgat
20,00 mm
Segmenthoogte
10 mm