carat_cs1153000p
CARAT CS1153000P CS Premium diamantschijf voor beton 115 x 22,2mm
Productomschrijving:
  • Beton premium, type cs
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 115 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Beton
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452012314
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CS1153000P
Diameter (schijf)
115 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Beton
Reeks
PREMIUM
Asgat
22.2 mm
Geluidsarm
ja
Hechting
laser gelast
Segmenthoogte
10 mm
Diameter
115 mm