carat_cnts3004d0
CARAT CNTS3004D0 CNTS Premium diamantschijf voor natuursteen/tegel tafel 300 x 25,4mm
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor gebruik met waterkoeling.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 300 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452082515
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CNTS3004D0
Diameter (schijf)
300 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
300 mm
Hechting
laser gelast
Segmenthoogte
10 mm
Asgat
25.4 mm