carat_cnts2504d0
CARAT CNTS2504D0 CNTS Premium diamantschijf voor natuursteen/tegel tafel 250 x 25,4mm
Productomschrijving:
  • Tegels & natuursteen premium, type cnts
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 250 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Tegels; Natuursteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452110973
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CNTS2504D0
Diameter (schijf)
250 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Tegels; Natuursteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
250 mm
Hechting
laser gelast
Segmenthoogte
10 mm
Asgat
25.4 mm