carat_cnc3504dc0
CARAT CNC3504DC0 CNC Standaard diamantschijf voor beton tafel 350 x 25,4mm
Productomschrijving:
  • Professionele diamantzaag voor gebruik met waterkoeling op tafel- en muurzaagmachines.
  • Uitgevoerd met 'gekartelde' segmenten voor een optimale eerste aanzet.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 350 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Beton
  • Reeks: STANDAARD
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452110348
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CNC3504DC0
Diameter (schijf)
350 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Beton
Reeks
STANDAARD
Diameter
350 mm
Hechting
laser gelast
Segmenthoogte
10 mm
Asgat
25.4 mm