carat_ces2303010
CARAT CES2303010 CES Standaard diamantschijf universeel 230 x 22,2mm
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor universeel gebruik zonder waterkoeling.
  • Semi-professionele zaag.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 230 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: STANDAARD
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452029251
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CES2303010
Diameter (schijf)
230 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
STANDAARD
Diameter
230 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
10 mm