carat_ceb35040tt
CARAT CEB35040TT Thunderline diamantschijf universeel 350 x 25,4mm
 176,95 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Combinatie van sleuven in het stamblad voor extra koeling en meer stabiliteit.
  • Vernieuwd alternerend TT-segment, zodanig er onmiddellijk snel gezaagd kan worden
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 350 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Diverse
  • Reeks: THUNDERLINE
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452108963
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CEB35040TT
Diameter (schijf)
350 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Diverse
Reeks
THUNDERLINE
Diameter
350 mm
Asgat
25.4 mm
Segmenthoogte
12 mm