carat_cdtb230300
CARAT CDTB230300 CDTB Brilliant 230 beton diamantzaag
 94,95 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 3 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Professionele diamantzaag voor gebruik zonder waterkoeling.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 230 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: BRILLIANT
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452073254
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CDTB230300
Diameter (schijf)
230 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
BRILLIANT
Diameter
230 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
7,5 mm