carat_cass400400
CARAT CASS400400 CA Premium 400 x 25,4mm diamantschijf voor baksteen/asfalt
  • Diameter (schijf): 400 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen; Asfalt
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452221501
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CASS400400
Diameter (schijf)
400 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Voor materiaal
Baksteen; Asfalt
Diameter
400 mm
Asgat
25,4 mm
Segmenthoogte
10 mm