carat_cass350400
CARAT CASS350400 CA Premium 350 x 25,4mm diamantschijf voor baksteen/asfalt
  • Diameter (schijf): 350 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452071113
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CASS350400
Diameter (schijf)
350 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Voor materiaal
Baksteen
Diameter
350 mm
Asgat
25.4 mm
Segmenthoogte
10 mm