carat_cass350200
CARAT CASS350200 CA Premium diamantschijf voor baksteen/asfalt 350 x 20mm
 145,95 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor gebruik zonder waterkoeling.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 350 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 20 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452071090
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CASS350200
Diameter (schijf)
350 mm
Maat aansluiting (schijf)
20 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
350 mm
Asgat
20 mm
Segmenthoogte
10 mm