BOSCH 2609256891 cirkelzaagblad speciaal voor multimateriaal 190x2x20/16 mm, 54T
 23,95 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • CIRKELZAAGBLAD SPECIAL 190X2X20/16,T54 (1)
Productomschrijving
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD SPECIAL 190X2X20/16,T54 (1))
  • Het robuuste en nauwkeurige speciale zaagblad is geschikt voor multifunctioneel gebruik
  • Vertanding voor fijne zaagsneden
Voordelen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 190 mm
  • Bevestiging (zaagblad/frees): Rond
  • Maat asgat: 20 mm
  • Aantal tanden: 54
  • Breedte zaagsnede: 2,5 mm
  • Voor materiaal: Diverse
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140392372
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609256891
Diameter (zaagblad)
190 mm
Bevestiging (zaagblad/frees)
Rond
Maat asgat
20 mm
Aantal tanden
54
Breedte zaagsnede
2,5 mm
Voor materiaal
Diverse
Bladdiameter mm
190 mm
Snijbreedte mm
2,5 mm